Zyberaj: Behgjet Pacolli dhe lista me numrin 132, njeriu dhe partia që duhet të votoni më 14 shkurt

zyberaj:-behgjet-pacolli-dhe-lista-me-numrin-132,-njeriu-dhe-partia-qe-duhet-te-votoni-me-14-shkurt

Kandidati për deputet në listën e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Jetlir Zyberaj ka bërë thirrje për të votuar listën me numër 132 në zgjedhjet e 14 shkurtit në Kosovë, transmeton lajmi.net.

Ai po ashtu ka theksuar se Behgjet Pacolli është njeriu i duhur për shtetndërtimin e Kosovës.

Jetlir Zyberaj mbanë numrin 44 në listën e LDK-së.

Postimi i plotë:

Gjithë këtë periudhë të fushatës zgjedhore kam dashur të vë në pah dy gjëra;

1.President Pacolli5✅ është njeriu i duhur për SHTETndërtimin e Kosovës.

2.Lista me numër 132✅ është makineria lëvizëse që e ofron platformën për zhvillim e ndërtim.

Ky është njeriu dhe kjo është partia që duhet të zgjedhni me 14 shkurt. /Lajmi.net/