Zogaj për anulimin e “tiketës ngjitëse”: Ia ‘vlejti’ dhuna ndaj Teutë Rrustës dhe PSD-së

zogaj-per-anulimin-e-“tiketes-ngjitese”:-ia-‘vlejti’-dhuna-ndaj-teute-rrustes-dhe-psd-se

Pikërisht për këtë arsye protestoi PSD nga ku u arrestuan tetë anëtarë të saj, shkruan lajmi.net.

Zogaj ka thënë se dhuna e policisë ndaj Teutë Rrustës “ia vlejti”, ngaqë qytetarët nuk do të zhvaten me pesë euro.

Postimi i plotë i tij:

Mas disa dite kur te del prape Durmishi me anulimim e pezullimit edhe thote, “pasi i pashe disa dokumente shtese, e kuptova qe pezullimi ishte gabim.”

Megjithate, dhuna ndaj Teuta Rrustes dhe PSD ia “vlejti” sepse njerezit s’do te zhvaten me 5 euro, te pakten perkohesisht. /Lajmi.net/