Zhduket një person në Prishtinë

zhduket-nje-person-ne-prishtine

Në raportin e policisë thuhet se këtë e raportoi babi i personit në fjalë.

Rasti është duke vazhduar të hetohet nga policia.

“Lagjja Lakrishte, Prishtinë 17.02.2021 – 17:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se djali i tij viktima mashkull  kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij. Rasti vazhdon të hetohet.”, thuhet në raportin e policisë. /Lajmi.net/