Zhduket një femër në Klinë

zhduket-nje-femer-ne-kline

Vajza nga fshati Klinac i Klinës raportohet se është larguar nga shtëpia dhe se nuk dihet vendndodhja e saj.

Rasti është duke u hetuar.

“Fsh. Klinac, Klinë 12.04.2021-13:00 Me 16.04.2021 një femër kosovare ka raportuar se vajza e saj është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj. Rasti është duke u hetuar. “, thonë nga policia. /Lajmi.net/