Vritet një person në Pejë, policia jep detaje

vritet-nje-person-ne-peje,-policia-jep-detaje

Një person ka mbetur i vrarë sot në fshatin Novosellë të Pejës, raporton lajmi.net.

Këtë për lajmi.net e ka konfirmuar zëdhënësi i Poolicisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

Ai, ka bërë të ditur se i dyshuar për këtë vrasje gjendet në arrati.

“14:40 minuta policia ështyë njoftu për disa të shtëna në fshatin Novosellë. Me të arritur policia ka hasur në një trup të shtrirë dhe është kërkuar emergjenca e spitalit, mjeku e ka konstatuar vdekjen e tij.  Theksoj se i dyshuari gjendet në arrati dhe policia është në kërkim të tij”, ka thënë ai.

Ai, ka shtuar se deri tani nuk dihet mosha opo ndonjë informacion rreth viktimës.

The post Vritet një person në Pejë, policia jep detaje appeared first on Mesazhi.com.