Video – Serbët në veri zgërdhihen dhe kërcënojnë policët: Rambo! Ai snajper do jetë i yni

video-–-serbet-ne-veri-zgerdhihen-dhe-kercenojne-policet:-rambo!-ai-snajper-do-jete-i-yni

Teksa ata po parakalonin, serbët në anën e rrugës që po qëndronin aty kërcënonin vazhdimisht pjesëtarët e Policisë, transmeton lajmi.net.

Në disa video të publikuara, shihen serbët teksa u flasin policëve të Kosovës të cilët rrijnë të qetë karshi provokimeve.

“Ai do të jetë snajperi ynë, shihe Rambon, don Rambon. Oh sap o frikësohem”, thotë njëri nga serbët.

Teksa në video dëgjohet gjithashtu edhe një serb tjetër që kërcënon policët e Kosovës se do të vriten. /Lajmi.net/

VIDEO: