Vëllezërit rrahën mes vete me grushte dhe mjete të forta për pronë

vellezerit-rrahen-mes-vete-me-grushte-dhe-mjete-te-forta-per-prone

Ata janë rrahur me grushte dhe mjete të forta, për shkak të një mosmarrëveshje lidhur me pronën.

“Fsh. Bec Gjakovë 27.02.2021 22:45. Janë arrestuar dy te dyshuar meshkuj kosovar vëllezër pasi që pas një mosmarrëveshje pronësore ka ardhur deri te rrahja me grushte dhe me mjete te forta me që rast kanë pësuar edhe lëndime trupore për te cilat lëndime edhe ju është ofruar tretmani mjekësor. Me vendim te prokurorit dy te dyshuarit dërgohen në mbajtje”, thuhet në raport. /Lajmi.net/