Vdes punëtori i Postës nga COVID-19

vdes-punetori-i-postes-nga-covid-19

Lajmin e ka bërë të ditur Federata Sindikale e PTK përmes një njoftimi lëshuar për media.

Njoftimi i plotë pa ndërhyrje:

Njoftim Mortor

Me pikëllim të thellë, morëm lajmin se humbi betejen me Covid-19 kolegu dhe mikut tonë Misrit Thaçi

FSP-PTK u shprehë ngushëllimet më të sinqerta kolegëve dhe familjarëve të tij.

Qoftë i paharruar kujtimi për Misrit Thaçi FSP-PTK. /Lajmi.net/