Vdes një 33 vjeçare në Fushë-Kosovë, dyshohet se e vrau dikush

vdes-nje-33-vjecare-ne-fushe-kosove,-dyshohet-se-e-vrau-dikush

Nga Policia e Kosovës kanë thënë për lajmi.net se rreth orës 12:00 kanë pranuar informatën për një rast vdekje të dyshimtë.

“Policia menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes si dhe mjekët emergjent të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës femër 33 vjeç”, u tha nga Policia e Kosovës.

Poashtu u theksua se mbështetur në të dhënat fillestare të këqyrjes së vendit të ngjarjes përkundër që ka elemente që sugjerojnë për një vdekje të dhunshme, policia me kujdes po hetohen rastin si vdekje e dyshimtë dhe po ndërmerr të gjitha veprimet e duhura hetimore, si ato të forenzikës por edhe të ekzaminimit që do të ndihmonin në hetimin e ngjarjes./Lajmi.net/