Vdes 20 vjeçarja e lënduar në shpërthimin e Ferizajt

vdes-20-vjecarja-e-lenduar-ne-shperthimin-e-ferizajt

20 vjeçarja Fatime Haxhidema ka vdekur pas lëndimeve të marra nga shpërthimi me gaz në një restorant të Ferizajt muajin e kaluar.

Ajo ishte e lënduar rëndë dhe po trajtohej në Turqi.

Lajmi është konfirmuar nga komuna e Ferizajt.Haxhidema ishte nisur për në Turqi më 7 janar

The post Vdes 20 vjeçarja e lënduar në shpërthimin e Ferizajt appeared first on Mesazhi.com.