Tre të arrestuar, sulmuan me thikë një kosovar në Bresje

tre-te-arrestuar,-sulmuan-me-thike-nje-kosovar-ne-bresje

Rasti siç raporton policia, ka ndodhur mesditën e së martës që e lëm pas, ndërsa viktimës iu janë shkaktuar lëndime të rënda trupore.

Viktima është dërguar në QKUK për tretman të nevojshëm mjekësor. Tre të dyshuarit janë arrestuar dhe me urdhër të prokurorit janë dërguar në mbajtje. /Lajmi.net/