Të shtëna me armë zjarri në mes policisë dhe qytetarëve tek ‘Rruga B’ në Prishtinë

te-shtena-me-arme-zjarri-ne-mes-policise-dhe-qytetareve-tek-‘rruga-b’-ne-prishtine

Të shtënat ishin në mes disa qytetarëve dhe disa pjesëtarëve të Policisë së Kosovës.

Lajmi.net mëson se ngjarja ka ndodhur saktësiht në rrugën B.

Nuk dihet nëse si pasoja e të shtënave me armë pati ndonjë person të lënduar.

Rasti është konfirmuar edhe nga policia për lajmi.net por ende nuk kanë shpalosur detaje të rastit.

Lajmi.net do t’iu mbajë të informuar lidhur me këtë rast. /Lajmi.net/