Syla: E keni hongër foren e Albin Kurtit

syla:-e-keni-honger-foren-e-albin-kurtit

Përmes një postimi në Facebook ka thënë se faji ekziston mes të dy palëve, jo vetëm LDK-së.

Postimi i plotë:

Të gjithë po e fajsojnë LDK’n e askush Vjosa Osmanin… kjo tregon se Krejt dhe Drejt e keni hongër foren e Albin Kurtit.

E vërtet është se kanë faje të dy palët. /Lajmi.net/