Shala: Mitrovica s’më paska harruar as sonte dhe si gjithmonë më paska mbështetur

shala:-mitrovica-s’me-paska-harruar-as-sonte-dhe-si-gjithmone-me-paska-mbeshtetur

Shala ka bërë një postim në rrjetet sociale ku shkruan se Mitrovica nuk e ka harruar as sonte dhe edhe sonte si gjithmonë e ka mbështetur, shkruan lajmi.net.

“Në sytë e mitrovicasve sonte po e shoh fitoren. Në pamundësi për të qenë me ta, zemra ime sonte rrah bashkë me ovacionet e demokratëve mitrovicas.”, shkruan Shala.

Ky është postimi i tij:

Mitrovica as sonte nuk më paska harruar.
Mitrovica, si gjithmonë, edhe sonte më paska mbështetur.
Në sytë e mitrovicasve sonte po e shoh fitoren.
Në pamundësi për të qenë me ta, zemra ime sonte rrah bashkë me ovacionet e demokratëve mitrovicas.
Mitrovicës sonte po i mungon edhe Kadri Veseli, por mungesën e tij më së miri po e plotëson fryma e fitores e partisë së tij:
Partisë Demokratike të Kosovës.
Faleminderit shumë, Mitrovicë heroike!
#PDK134 #FeratShala14 #Rimëkëmbje. /Lajmi.net/ 

Mitrovica as sonte nuk më paska harruar.
Mitrovica, si gjithmonë, edhe sonte më paska mbështetur.

Në sytë e…

Posted by Ferat Shala on Thursday, February 11, 2021