Rron Gjinovci publikon fotografinë e babait të tij me Kadri Veselin: Mua kurrë s’më ka puthur si atë

rron-gjinovci-publikon-fotografine-e-babait-te-tij-me-kadri-veselin:-mua-kurre-s’me-ka-puthur-si-ate

Në fotot e publikuara nga Gjinovci në Facebook, babai i tij, Arbër Gjinovci, shihet në prani të Kadri Veselit, Ramush Haradinajt, Hajredin Kuçit e Edi Ramës.

“Mua kurrë s’me ke puthur si ata”, ka shkruar ai në mbishkrimin e fotografisë.

Këto foto erdhën si reagim i një fotografie të publikuar nga ish-deputeti, Milaim Zeka, ku shihej babai i Rronit në prani të ish-presidentit Hashim Thaçi dhe Sami Lushtakut.