Rama i dorëzon shtëpinë e re familjes në Ndroq

rama-i-dorezon-shtepine-e-re-familjes-ne-ndroq

Më herët ata inspektuan edhe kantierin e ndërtimit të një lagje të re me 74 shtëpi që po ndërtohen në këtë zonë dhe ku do strehohen më shumë se 400 banorë.

Ata i quajtën gënjeshtra elektorale lajmet se shtëpitë e rindërtuara nuk lejohet të shiten apo të jepen me qira./tvklan