Profesori Krasniqi dhe bashkëshortja e tij të infektuar me COVID-19, shtrihen në spital

profesori-krasniqi-dhe-bashkeshortja-e-tij-te-infektuar-me-covid-19,-shtrihen-ne-spital

Ngjashëm edhe profesori universitar dhe analisti, Milazim Krasniqi.

Profesor Krasniqi ka njoftuar mbrëmë se pas disa ditë trajtimi në banesë nga COVID-19 bashkë me bashkëshorten tashmë janë shtruar në spital, transmeton lajmi.net.

Ai tha se po shpresojnë që këtë sprovë ta kalojnë më sukses.

Postimi i plotë:

Te respektuar miq, pas disa dite trajtimi ne banese nga covid 19, sonte Edibja dhe une u shtruam ne spital. Po shpresojme ta kalojme me sukses kete sprove te rende. Ndihma qe mund te beni per ne eshte vetem duaja juaj, ne kete muaj te shenjte. Falemnderit!./Lajmi.net/