Policia shqipton 402 gjoba për mos respektim të masave anti-Covid

policia-shqipton-402-gjoba-per-mos-respektim-te-masave-anti-covid

Gjatë të enjtes policia ka shqiptuar 402 tiketa në bazë të Ligjit Covid-19.

Po ashtu gjatë 24 orëve të fundit, policia ka shqiptuar edhe 1270 tiketa të trafikut.

Janë raportuar gjithashtu edhe 19 aksidente trafiku me të lënduar dhe 35 me dëme materiale./Lajmi.net/