Përkrahësi i VV-së që përplasi qenin me veturë del me video tjetër, i quan “zagarë” mbështetësit e PDK-së

perkrahesi-i-vv-se-qe-perplasi-qenin-me-veture-del-me-video-tjeter,-i-quan-“zagare”-mbeshtetesit-e-pdk-se

E pasi ajo video u bë virale e u kritikua shumë, personi në fjalë ka bërë edhe një video tjetër ku ka shpërthyer në ofendime, shkruan lajmi.net.

Ai i ka quajtur mbështetësit e PDK-së me termin “zagarë” dhe ka thënë se qeni që e ka përplasur me veturë ka qenë “i PDK-së”.

Më poshtë mund ta shihni videon: