Parashikimi i motit për nesër, temperaturat arrijnë deri në 23 gradë

parashikimi-i-motit-per-neser,-temperaturat-arrijne-deri-ne-23-grade

Në vlerat e temperaturave minimale do të kemi rënie, derisa ato maksimalet do të shënojnë rritje.

Temperaturat minimale do të zbresin deri 3 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të arrijnë deri 23 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga veriperëndimi dhe jugperëndimi me shpejtësi 1-5 m/s.