Nis takimi mes Gërvallës dhe homologut të saj nga Maqedonia

nis-takimi-mes-gervalles-dhe-homologut-te-saj-nga-maqedonia

Pas takimit, Gërvalla e Osmani do të kenë një konferencë për media, shkruan lajmi.net.

Më pas, Bujar Osmani do të pritet në takim edhe nga presidentja e vendit, Vjosa Osmani. /Lajmi.net/