Në Prizren shkon në balotazh VV-ja me PDK-në

ne-prizren-shkon-ne-balotazh-vv-ja-me-pdk-ne

Sipas EXIT POLL-it të prezantuara në Klan Kosova Mytaher Haskuka është i pari me 37.91 përqind, ndërsa Shaqir Totaj i PDK-së me 35.30 përqind që do të shkojnë në balotazh.

E treta është LDK me 17.76% që pasohet nga AAK-ja me 4.14 përqind dhe NISMA e fundit me 3.60 përqind.

The post Në Prizren shkon në balotazh VV-ja me PDK-në appeared first on Mesazhi.com.