Ndalet krejtësisht rryma tek “4 llullat” në Prishtinë, dyshohet për shpërthim zjarri

ndalet-krejtesisht-rryma-tek-“4-llullat”-ne-prishtine,-dyshohet-per-shperthim-zjarri

Atje janë parë të shkojnë kamionë të zjarrfikësve teksa rryma është ndalur tërësisht në atë rrethinë, shkruan lajmi.net.

Në redaksinë e lajmi.net kanë ardhur foto dhe video ku shihet se kamionët e zjarrfikësve janë nisur me urgjencë tek vendi i ngjarjes.

Lajmi.net ka kërkuar detaje edhe nga Policia e Kosovës, mirëpo që të njëjtit deri në këto momente nuk janë përgjigjur.