Milaim Zeka infektohet me koronavirus, kjo është gjendja e tij

milaim-zeka-infektohet-me-koronavirus,-kjo-eshte-gjendja-e-tij

Këtë ai e ka bërë të ditur me anë të një postimi në Facebook, shkruan lajmi.net.

Ai ka thënë se po ndjehet mirë, ka humor të mirë teksa edhe ka falënderuar stafin shëndetësor.

Postimi i plotë:

Me Covid-19 , ama teper mire jam. Humorin top. Faleminderit Dr. Naim Kuqi, Dr Ajete Aliu Bejta, nuse Drenice. Shume e zonja ne profesion, ama ate dhe nusen time nuk po i kuptoje qysh mu martu ne Drenice.

Faleminderit Dr. Shpetim Thaçi, nga “Olive”.

Krejte ne fund, faleminderit pronarit te “Olive”, Fatmir Sejdiut, nuk eshte ish presidenti. Faleminderit krejte personelit.

Faleminderit familjes time, sidomos nuses, se po te mos ishte urdheri i saj qe te beja kontrolle, ku ta di se ku do te perfundoja.

Faleminderit Kastriotit, komshiut tim ne katin e shtate, infermier, i cili po me rrin afer.

Faleminderit shume o Fisnik Thaçi, ty dhe krejte ekipes ne Radiologji, ne QKUK. Dr. Tjeter nuk ja mesova emrin.

Shume jeni te mrekullueshem. /Lajmi.net/