Mësuesi në Mitrovicë rrah me shuplaka nxënësit pasi ata u konfliktuan mes vete

mesuesi-ne-mitrovice-rrah-me-shuplaka-nxenesit-pasi-ata-u-konfliktuan-mes-vete

Policia e Kosovës në raportin 24-orësh ka bërë të ditur se në një shkollë ka ndodhur incident mes nxënësve, teksa më pas mësuesi ka goditur me shuplaka nxënësit për t’i ulur në vendet e tyre, shkruan lajmi.net.

Lidhur me rastin është njoftuar edhe prokurori dhe rasti është nën hetime.

Nuk raportohet për të arrestuar. /Lajmi.net/