Kusari-Lila i prinë valles në Gjakovë: Jam shumë e lumtur

kusari-lila-i-prine-valles-ne-gjakove:-jam-shume-e-lumtur

Në festën me daulle që po bëhet në qendër të Gjakovës , valles po i prin kandidatja për deputete nga lista e Vetëvendosjes, Mimoza Kusari-Lila.

Lila është parë duke udhëhequr vallen, teksa shtoi se është tepër shumë e lumtur dhe e kënaqur që një përpjekje e madhe në politikë, po kurorëzohet me një fitore kaq masive.

“Mendoj se pas numërimit të votave nga mërgata, fitorja do të jetë edhe më e thellë”, tha ndër të tjerash Kusari-Lila./Lajmi.net/