KQZ nxjerr të dhënat, humbësi dhe fituesi deri tani

kqz-nxjerr-te-dhenat,-humbesi-dhe-fituesi-deri-tani

KQZ ka përditësuar të dhënat e fundit nga numërimi në të gjithë vendin në orën 11:31.

Deri tani janë numëruar 1894 kuti votimi nga 5199 në total nga ku rezulton;

PS- 264098 vota- 49.36%

PD- 207797          -38.83%

LSI- 38317-           -7.16%

PSD-10446-          -1.95%

The post KQZ nxjerr të dhënat, humbësi dhe fituesi deri tani appeared first on Mesazhi.com.