KQZ nuk certifikon listat e LVV-së, AAK-së dhe Nismës

kqz-nuk-certifikon-listat-e-lvv-se,-aak-se-dhe-nismes

Lista e Lëvizjes Vetëvendosje, AAK-së dhe Nismës Socialdemokrate nuk është certifikuar nga KQZ-ja. Kjo për shkak se nuk kanë larguar kandidatët e listuar nga KGJK-ja

Nisma Socialdemokrate nuk është certifikuar nga Komisioni Qendror Zgjedhor as si subjekt politik.

The post KQZ nuk certifikon listat e LVV-së, AAK-së dhe Nismës appeared first on Mesazhi.com.