Haradinaj uron Ramën: Sa më e fortë që është Shqipëria, aq më e fortë do të jetë Kosova

haradinaj-uron-ramen:-sa-më-e-fortë-që-është-shqipëria,-aq-më-e-fortë-do-të-jetë-kosova

Haradinaj shprehi urimet e tij edhe për opozitën për të cilët tha se patën një fushatë për t’u vlerësuar.

“Shqipëria në zgjedhjet e fundit nxori fitues PS-në e Edi Ramës. Urime e suksese për ju dhe Shqipërinë që e duam! Urime partive opozitare që patën një fushatë për t’u vlerësuar!”Tutje ai u shpreh se përderisa Shqipëria është e fortë, Kosova do jetë aq më e fortë.“Sa më e fortë që është Shqipëria, aq më e fortë do të jetë Kosova”, shkroi Haradinaj.

Postimi i plotë:

Shqipëria në zgjedhjet e fundit nxori fitues PS-në e Edi Ramës. Urime e suksese për ju dhe Shqipërinë që e duam! Urime partive opozitare që patën një fushatë për t’u vlerësuar!Sa më e fortë që është Shqipëria, aq më e fortë do të jetë Kosova./Lajmi.net/