Haradinaj reagon për vdekjen e xhaxhait të Kadri Veselit

haradinaj-reagon-per-vdekjen-e-xhaxhait-te-kadri-veselit

Haradinaj ka thënë se familja Veseli ka dhënë kontribut të madh në organizimet çlirimtare dhe shtetndërtim, shkruan lajmi.net.

Postimi i plotë:

Me keqardhje mora lajmin për ndarjen nga jeta të Smajl Veselit nga Broboniqi.

Familja Veseli ka dhënë kontribut të madh në organizimet çlirimtare dhe shtetndërtim, fal frymës atdhetare që promovohej e kultivohej nga Smajli e vëllezërit.

Ngushëlloj familjen Veseli dhe të gjithë ata që e njohën.

Baci Smajl u prehtë në paqe!. /Lajmi.net/