Gruaja e Glauk Konjufcës poston fotografi: Ne votuam

gruaja-e-glauk-konjufces-poston-fotografi:-ne-votuam

“Ne votuam”, ka shkruar ajo, krahas dy fotografive të publikuara.

Ndryshe, qendrat e votimit janë hapur në orën shtatë të mëngjesit dhe do të qëndrojnë të hapura deri në orën 19:00.

Deri më tani nuk është raportuar për ndonjë parregullësi.