Gjendet një person i vdekur në Prishtinë

gjendet-nje-person-i-vdekur-ne-prishtine

Sipas policisë, ai është gjetur nga familjarët të cilët edhe kanë raportuar rastin. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë e nevojshme policore dhe ekipi mjekësor, ku nga mjeku është konstatuar vdekja e viktimës.

Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për Obduksion.