Fotografi në xhepin e uniformës së babait, familjarët thonë se u inspiruan nga një ushtar amerikan

fotografi-ne-xhepin-e-uniformes-se-babait,-familjaret-thone-se-u-inspiruan-nga-nje-ushtar-amerikan

Klankosova.tv ka kontaktuar me familjarët e Akilit, ku treguan edhe se nga u inspiruan për këtë fotografi.

Halla e Akilit, Shpresa Ujkani tha për se për këtë fotografi u inspiruan nga një ushtar amerikan.

“Në këtë fotografi është nipi im, djali i vëllait”.

”Doja të kem një kujtim për qejfi për veten dhe familjen. Për këtë fotografi jam inspiruar nga një fotografi e një ushtari amerikan”.

Ujkani mes tjerash tha se nuk e mendonte që fotografia të bëhej virale.