Ferizaj: Sulmoi gruan dhe deshi ta largoj nga shtëpia, pasi pati mosmarrëveshje me vëllezërit e saj

ferizaj:-sulmoi-gruan-dhe-deshi-ta-largoj-nga-shtepia,-pasi-pati-mosmarreveshje-me-vellezerit-e-saj

Në konsultim me prokurorin i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 10:30 në Ferizaj./Lajmi.net/