Exit Poll i Kanal 10: LVV 53 për qind, Nisma nuk e kalon pragun

exit-poll-i-kanal-10:-lvv-53-per-qind,-nisma-nuk-e-kalon-pragun

Kanal 10 ka publikuar Exit Poll-in për zgjedhjet e sotme parlamentare.

Sipas këtij EXIT Poll, Lëvizja Vetëvendosje 53 për qind, PDK 23 për qind, LDK 17, AAK 7 dhe Nisma Socialdemokrate 2 për qind të votave.

The post Exit Poll i Kanal 10: LVV 53 për qind, Nisma nuk e kalon pragun appeared first on Mesazhi.com.