Drenicaku braktis Kosovën: Pa u kthyer Hashim Thaçi, as unë nuk do të kthehem

drenicaku-braktis-kosoven:-pa-u-kthyer-hashim-thaci,-as-une-nuk-do-te-kthehem

Nuredin Drenica ka bërë të ditur se po largohet nga Kosova dhe se pa u kthyer ish-presidenti, Hashim Thaçi nuk kthehet as ai.

Ehde pse nuk bëri të ditur detajet se për në cilin vend po largohet, padyshim se ai është nisur drejt ndonjërit prej vendeve evropiane.

“Pa Hashim Thaçin, Kosova nuk ka kurrfarë kuptimi”, tha ai ndër të tjerash.

Postimi i plotë pa ndërhyrje:

Përshëndetje nga AEROPORTI I SHKUPIT… E lash KOSOVËN e plagosur dhe të përçarë si kurrë më parë…. Pa u kthye THAÇI me të gjithë ÇLIRIMTARET as unë nuk do të kthehem….!!!

Pa Hashim Thaçin KOSOVA nuk ka kurrfarë kuptimi……..!

LAMTUMIRË KOSOVË DERI TE VJEN BABUSHI QË UNË SHPRESOJ DHE BESOJ SHUMË SHPEJTË….!./Lajmi.net/