Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan dhe presidenti i Azerbajxhanit, İlham ...

Ministri i Financave, Hekuran Murati ka njoftuar se sot janë ekzekutuar ...

Zëdhënësja e Ministrisë së Punëve të Jashtme të Rusisë, Maria Zakharova, ...

Një kontingjent i FSK-së po merr pjesë në Stërvitjen Qendrore të ...

Edhe ambasadori gjerman në Kosovë, Jörn Rohde, ka reaguar për refuzimin ...

Drejtori i përgjithshëm i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH), Dr. Tedros ...

Po ashtu ka arritur të konfistkojë substanca të ndryshme narkotike. Ky ...

“Qytetarët duhet të dinë se çmimi i rrymës mbetet i njëjtë ...

Përkundër kësaj, kryeministri i vendit, Albin Kurti, ka reagur lidhur me ...

Berisha, përpara se ta niste dëshminë, theksoi se është detyruar të ...