Këtë e ka bërë të ditur, zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi ...

KQZ organizon tërheqjen e shortit për renditjen e subjekteve politike në ...

“Anijet u fundosën të shtunën afër Tumaco, porti i dytë më ...

Lajmin e ka konfirmuar për lajmi.net edhe zëdhënësi i Policisë së ...

Ministri i Brendshëm Karl Nehammer dhe kreu i Policisë së Vjenës ...

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryeministër Albin Kurti dhe kandidatja për ...

Ngjarja ka ndodhur në Itali, brenda ambienteve të trenit, ndërsa për ...

I pari i shtetit serb, para takimit me presidentin francez, Emmanuel ...

“Ka mundur që të komunikohet më mirë pas vizitës nga ana ...