Prej orës 20:30 të mbrëmjes së sotme hynë në fuqi kufizimet ...

Kryeministri Edi Rama ka dhënë një intervistë për “Business Insider Polonia”, ...

  Greqia vendosi sërish shtyrjen e hapjes së kufijve tokësorë dhe ...

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 280 testime për të ...

Shqipëria ka dërguar drejt Italisë kontingjentin e dytë të bluzave të ...

Dy tërmete kanë ndodhur gjatë natës në Durrës, kurse i fundit ...

  Ka shkuar në 70 numri i të prekurve nga Covid-19 ...

  Tërmet i fortë në detin Jon 14 orë Një tërmet ...