Albin Kurti dhe Vjosa Osmani kanë zbuluar sloganin me të cilin ...

Në fjalën e tij të parë pas ceremonisë së inaugurimit, presidenti ...

Joe Biden zyrtarisht bëhet presidenti i 46-të i SHBA-së pas betimit ...

The post Ceremonia e inaugurimit të Presidentit, Joe Biden appeared first ...

269 TË SHËRUAR DHE 320 RASTE ME COVID-19! Gjatë 24 orëve ...

Kryeministrinë detyrë i Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti, ka pritur sot ...

Para inaugurimit të presidentit të ri të SHBA-ve, Joe Biden, në ...

Më shumë se 150 mijë punonjës të kujdesit shëndetësor kanë marrë ...

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se numri total ...

Gjykatat Themelore në Prishtinë, të martën, ka shpallur aktgjykim lirues në ...