Autoritetet shëndetësore greke rekomanduan injektimin e një doze përforcuese të vaksinës ...

Po bëhen tri ditë që kur Kosova ka filluar të zbatojë ...

Emiri i Katarit, Sheikh Tamim bin Hamad Al Thani, në Asamblenë ...

Përfaqësuesi i Lartë për Punë të Jashtme dhe Siguri i BE-së, ...

Në një letër të dërguar Kombeve të Bashkuara (OKB) talebanët kërkuan ...

Shërbimi Spitalor Klinik dhe Universitar i Kosovës (ShSKUK) ka bërë të ...

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia ka thënë se që nga e ...

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti në mbledhjen e sotme të Qeverisë ...

Dy agjenci të Kombeve të Bashkuara kërkuan qasje te azilkërkuesit e ...

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdoğan, ka deklaruar se “nacionalizmi i vazhdueshëm ...