Brestovci: Kurrë nuk do ta harrojmë kontributin e Diasporës në luftën çlirimtare

brestovci:-kurre-nuk-do-ta-harrojme-kontributin-e-diaspores-ne-luften-clirimtare

Ai në një postim në llogarinë e tij facebook ka shkruar edhe për kauzën e tyre si parti politike.

Postimi i tij i plotë:

Sot me bashkëpartiakët e Nisma Socialdemokrate hapëm zyrtarisht fushatën për zgjedhjet e 14 Shkurtit. Përmes planit tonë, duke filluar nga përfaqësimi i kategorive të dala nga lufta, pa harruar kontributin e diasporës gjatë luftës dhe pas saj, por duke shikuar nga e ardhmja, Nisma Socialdemokrate do të jetë zëri juaj në legjislaturën e tetë të Kuvendit të Kosovës.

Andaj, votoni Çlirimtarët që rreshtohen pas numrit 121, dhe më votoni mua me numër 11, brenda kësaj liste.

#BekimBrestovci11 #NismaSocialDemokrate #Zgjedhjet14Shkurt. /Lajmi.net/