Bie nga pullazi i shtëpisë, prizrenasi përfundon në QKUK

bie-nga-pullazi-i-shtepise,-prizrenasi-perfundon-ne-qkuk

Ai fillimisht është dërguar ne Spitalin e Prizrenit, e me pas në QKUK për tretman të mëtutjeshëm mjekësor.

“Fsh. Polishte, Prizren 03.04.2021 – 11:00. Raportohet se viktima mashkull kosovar përderisa ishte duke punuar, është rrezuar nga pullazi i shtëpisë, me ç ‘rast i njëjti ka pësuar lëndime trupore dhe njëjti fillimisht është dërguar ne Spitalin e Prizrenit, e me pas në QKUK për tretman të mëtutjeshëm mjekësor”, thuhet në raport. /Lajmi.net/