Bartës i “7 mëkateve të Biblës”: kjo është përgjigja e Metës për Nanon

bartes-i-“7-mekateve-te-bibles”:-kjo-eshte-pergjigja-e-metes-per-nanon

“Zero koment për çështje të cilat nuk ekzistojnë, problem kryesor mbetet sot përballimi i pandemisë dhe mbështetje e gjithë personelit shëndetësor për përballimin e fluksit të të infektuarve”, tha Meta gjatë një ndalese në Shkodër, e cila është njehërësh e vetmja vatër opozitare me vendimmarrje politike.

Kujtojmë: të enjten në Oponion, Nano sulmoi ashpër dyshen Berisha-Meta, njëherësh duke mbështetur fuqimisht Ramën.

Për Metën, një ish-rival i hershëm i tij në PS, Nano potencoi ligësinë, grykësinë dhe pabesinë. /tesheshi.com/