Balje ironizoi me sloganin e LDK-së, Gecaj i kundërpërgjigjet keq

balje-ironizoi-me-sloganin-e-ldk-se,-gecaj-i-kunderpergjigjet-keq

LDK vendosi që në zgjedhjet e 14 shkurtit të garojë me sloganin ‘’Shteti.shtet’’.

Për këtë slogan pati edhe ironizime nga disa kandidatë për deputetë në këto zgjedhje. Një nga to ishte edhe ironizimi nga Duda Balje, e cila në një status shkroi ‘’Duda.dudë.’

Nuk vonoi shumë dhe për këtë reagoi një nga anëtarët e LDK’së, Bajram Gecaj, i cili shkroi ‘’ Duda ka n’Dud … veç verës!’’.