Presidenti turk, Recep Tayyip Erdoğan, ka deklaruar se “nacionalizmi i vazhdueshëm ...

Ai në një intervistë televizive ka thënë se kryeministrit të Kosovës, ...

Kështu raporton portali i veriut “Kossev”, në një storie ku flet ...

Por sipas tij, duke e pasur parasysh kohën kur është ndërtuar ...

Atje Policia e Kosovës sot ka vëzhguar çdo lëvizje të dyshimtë ...

Duke iu referuar aksionit për reciprocitetin e targave dhe ROSU-së si ...

Stoltenberg tha se anëtaret e NATO-s nuk duhet të lejojnë që ...

Zëdhënësi i talebanëve Zabihullah Mujahid i bëri pohimet në një konferencë ...