Ambasadori britanik në Pejë: Jam i kënaqur që pavarësisht borës, shumë njerëz po dalin në votime

ambasadori-britanik-ne-peje:-jam-i-kenaqur-qe-pavaresisht-bores,-shume-njerez-po-dalin-ne-votime

Përmes një postimi në Twitter, Abbott ka thënë se përkundër borës dhe motit të ftohtë njerëz të shumtë në Pejë i janë drejtuar kutive të votimit.

“Ndalesa ime e parë në ditën e ngarkuar të vëzhgimit të zgjedhjeve, përkundër borës, isha i kënaqur të shihja kaq shumë njerëz që votonin në Pejë”, ka shkruar Abbott. /Lajmi.net/