Aksident i rëndë në Pejë, një vajzë nxirret e lënduar nga vetura

aksident-i-rende-ne-peje,-nje-vajze-nxirret-e-lenduar-nga-vetura

Një qytetar në rrjetin social “Facebook”, ka publikuar një video nga vendi i ngjarjes, e ku shihen pamje të rënda.

Po ashtu, ai ka cekur se një person është i lënduar, teksa shihet edhe në video.

Personi i lënduar nxirret nga vetura dhe i jepet ndihmë.

Policia ende nuk ka dhënë detaje rreth këtij aksidenti të rëndë.