Ahmeti uron Ramën: Shpresoj që Shqipëria t’i plotësoj ambiciet e veta të integrimit

ahmeti-uron-ramen:-shpresoj-qe-shqiperia-t’i-plotesoj-ambiciet-e-veta-te-integrimit

“Urime @ediramaal, urime @erionveliaj dhe miqëve në PS për fitoren. Përgëzoj edhe mikun tim Lulzim Basha për rezultatin e arritur”, ka shkruar Ahmeti.Ahmeti shpreson që Shqipëria t’i plotësoj qëllimet e veta të zhvillimit dhe integrimit.

“Shpresoj që Shqipëria t’i plotësoj qëllimet dhe ambiciet e veta të zhvillimit dhe integrimit”.Kryeminstri Edi Rama ka shpallur fitoren e Partisë Socialiste.Ndërsa deri tani janë numëruar gjithsej 1,540,108 vota, 48.77 % e tyre kanë votuar PS-në dhe 39.57% PD-AN.