​Tentojnë të hyjnë në këmbë nga Serbia në Kosovë, ndalohen dy persona

​tentojne-te-hyjne-ne-kembe-nga-serbia-ne-kosove,-ndalohen-dy-persona

Pas intervistimit me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.